Boldog születésnapot MARSO!
Idén 35 éves a MARSO – és ezt méltó módon, egy országos dolgozói nappal ünnepeltük meg a máriapócsi Rabócsiringen, ahol déltől késő estig együtt lehettünk, beszélgethettünk, játszhattunk, versenyezhettünk és ünnepelhettünk.
A nap már délelőtt megkezdődött a nyíregyházi székhelyen, hiszen a távolabbról érkező kollégák közül sokan még nem jártak a központban, így a menedzsment tagok vezették körbe a munkatársakat! A Rabócsiring programról azonban ők sem maradtak le, hiszen ebéddel kezdődött az élménydús, mozgalmas és igazán jó hangulatú dolgozói nap – közel 500 résztvevővel.
A nap minden perce arról szólt, hogy mindenki megtalálja a saját élményét. A telephelyi kvízben igazi csapatcsaták zajlottak, a leggyorsabbak a gokartpályán bizonyítottak, mások a VR-szimulátorban vagy a szabadulószobában tették próbára magukat. Volt Guruló Könyvtár, játékok, póker, és sokakat elvarázsolt a különleges borjóga is. Közben folyamatosan zajlottak az egészségügyi szűrővizsgálatok, masszázs, a pihenni vágyók pedig babzsákokon napozhattak – az egész napot átjárta a barátságos, családias hangulat.
Délután pódiumbeszélgetések következtek a tulajdonosokkal és az ügyvezető igazgatóval, majd átadtuk az elismeréseket. A vacsorát a MARSO 35. születésnapi tortája koronázta meg, az estét pedig a nyíregyházi színészekből álló Három Tenor indította be. A meglepetés-sztárfellépő Király Viktor volt, aki egy fantasztikus koncerttel robbantotta be a hangulatot, a finálé pedig az éjfélig tartó buli lett DJ Váczy Zoli zenéivel.
Egy nap, amikor tényleg együtt volt a MARSO – telephelyek, részlegek, régi és új kollégák –, és rengeteg közös élmény, amelyre sokáig emlékezni fogunk.




