Csapatépítők

2026.05.29. 08:08

Legyen szó egy közös túrázásáról, szalonnasütésről, balatoni kiruccanásról vagy evezésről, jó látni, hogy az egyes területek akár munkaidőn kívül is szívesen töltenek együtt minőségi időt. 2025-ös központi dolgozók csapatépítők képei.

A logisztika és a vám csapata - kihasználva a székhely adottságait -, a közös szalonnasütést választotta.
A téli betárolási hírlevél kihirdetését követően, a nagykereskedelmi csapat nagy része kenuba pattant és megismerkedett a Túr folyóval az ország keleti csücskében. Az “otthon maradók” pedig a közös bográcsozást választották.
Az IT és a marketing csapata a székhelyhez közeli szabadidőparkot választotta, ahol közösen készítették az ételeket, szabad levegőn mozogtak és quiz játékon mérték össze tudásukat.
A beszerzés csapata Cserépfalu környékén használta ki a jó időt és egy túrázós napot tartottak.
A marketing csapat nagy része összekötötte a munkát a magánélettel és közösen fedezték fel a vitorlázás örömét, a Balatonfüredi Borfesztivált, valamint Tihany sem maradhatott ki.
A nyíregyházi szerviz csapata bizonyult a legjobbnak a Kalandra fel! kampány telephelyek közötti “versenyében”. A nyereményt pedig egy közös gokartozásra fordították a Rabócsi Ringen. A gokart bajnokai Bence (1.), Károly (2.), János (3.) lettek.
Az üzemeltetés területe először egy szabadulószobából menekült ki szerencsésen, majd pedig közösen bowlingoztak egyet.
A belkereskedelem csapata a természetet és a meditációt választotta még az őszi szezon előtt.
A pénzügy csapata Lillafüredre kirándult és gyönyörű környezetben töltötték együtt az időt.