Beszerző

Nyíregyháza

Szeretnél szakmailag folyamatosan fejlődni?

JÓ ÚTON JÁRSZ!

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata,

nyíregyházi központjába

munkatársat keres a következő munkakörben:

BESZERZŐ

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Magyar tulajdonú cégként, stabil vállalati háttérrel rendelkezünk
  • Alapvető dolog számunkra az emberségesség, jövőorientáltság
  • Remek csapatban, családias légkörben dolgozhatsz
  • Szakmailag fejlődhetsz, ebben mi támogatni fogunk
  • Odafigyelünk egymásra, hogy hatékonyan tudjunk együtt dolgozni

FELADATAID LESZNEK

  • A beszerzési folyamat dokumentálása és nyomon követése (vállalatirányítási rendszerben), beérkező számlák ellenőrzése
  • Ajánlatok kérése
  • Beérkezett ajánlatok kiértékelése
  • Beszerzési igények felmérése, összesítése
  • Kapcsolattartás gumiabroncs beszállítókkal, leányvállalatokkal, telephelyekkel, együttműködés a társterületekkel,
  • Statisztikai kimutatások, árelemzések készítése
  • Telephelyi és bizományosi készletek időszakos ellenőrzése, előírt mutatószámok betartatása, készletek figyelése

AMIT KÉRÜNK TŐLED

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Rutinos szintű számítógépes ismeretek (elsősorban Excel)
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, rendszer szemlélet
  • Jó probléma és feladatmegoldó képesség, elhivatottság
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK NEKED

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, folyamatos a cég által finanszírozott képzések
  • Számos, dolgozóknak nyújtott kedvezmények