Gumiszerelő

Budapest XV. kerület 2 Szombathely Budapest XXIII. kerület Budapest IX. kerület Budaörs

Szeretnél szakmailag folyamatosan fejlődni?

JÓ ÚTON JÁRSZ!

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata,

munkatársat keres a következő munkakörben:

GUMISZERELŐ

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Magyar tulajdonú cégként, stabil vállalati háttérrel rendelkezünk.
  • Alapvető dolog számunkra az emberségesség, jövőorientáltság.
  • Remek csapatban, családias légkörben dolgozhatsz.
  • Szakmailag fejlődhetsz, ebben mi támogatni fogunk.
  • Odafigyelünk egymásra, hogy hatékonyan tudjunk együtt dolgozni.

AMIT KÍNÁLUNK NEKED:

  • Pontos elszámolás, kifizetett túlórák, bérutalás minden hó 10-éig
  • Kiválóan felszerelt, modern szerviz
  • Betanítási folyamatok támogatása
  • Dolgozói kedvezmények

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

  • Fizikai alkalmasság
  • Megbízhatóság
  • Gyors, pontos és önálló munkavégzés

FELADATOK, AMIK RÁD VÁRNAK:

  • Gumiabroncsok cseréjének szakszerű végrehajtása
  • Centírozás, defektjavítás

AMI ELŐNYT JELENT:

  • autószerelő tapasztalat

Dolgozóink mondták

Szabolcs
Szabolcs Gumiszerelő
- 2016-ban érkeztem a szombathelyi MARSOPONT-ba, mint raktáros. A MARSO nem volt ismeretlen számomra, hiszen édesapám korábban itt vásárolt, a szervizben a kollégákat személyesen is ismertem.