Gumiszerelő és gumiszerelő segéd

Pécs Szombathely Debrecen Budapest XXIII. kerület Budaörs Dunaharaszti

Érdeklődsz a gumiabroncsok iránt? Szeretnél kiválóan felszerelt szervizünk csapatának tagja lenni?
Akkor nincs más dolgod! Jelentkezz hozzánk Te is! A MARSO KFT., az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata Gumiszerelő munkakörbe keres munkatársat

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Magyar tulajdonú cégként, stabil vállalati háttérrel rendelkezünk.
  • Alapvető dolog számunkra az emberségesség, jövőorientáltság.
  • Remek csapatban, családias légkörben dolgozhatsz.
  • Szakmailag fejlődhetsz, ebben mi támogatni fogunk.
  • Odafigyelünk egymásra, hogy hatékonyan tudjunk együtt dolgozni.

AMIK A FELADATAID LESZNEK:

  • Gumiabroncsok cseréjének szakszerű végrehajtása
  • Centrírozás, defektjavítás

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

  • Fizikai alkalmasság
  • Megbízhatóság
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK NEKED:

  • Kiválóan felszerelt szervizek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, támogató csapat

ELŐNYT JELENT:

  • autószerelői végzettség, tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszésed a pozíció és a telephely megjelölésével küldd el fényképes  önéletrajzod az alábbi címre: [email protected]

Téged is várunk a csapatunkba!

Dolgozóink mondták

Szabolcs
Szabolcs Gumiszerelő és gumiszerelő segéd
- 2016-ban érkeztem a szombathelyi MARSOPONT-ba, mint raktáros. A MARSO nem volt ismeretlen számomra, hiszen édesapám korábban itt vásárolt, a szervizben a kollégákat személyesen is ismertem.