Gumiszerelő - Flotta

Dunaharaszti

Szeretnél szakmailag folyamatosan fejlődni?

JÓ ÚTON JÁRSZ!

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata,

Dunaharaszti régióközpontjába, flotta csapatába

munkatársat keres a következő munkakörben:

GUMISZERELŐ

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Magyar tulajdonú cégként, stabil vállalati háttérrel rendelkezünk
  • Alapvető dolog számunkra az emberségesség, jövőorientáltság
  • Remek csapatban, családias légkörben dolgozhatsz
  • Szakmailag fejlődhetsz, ebben mi támogatni fogunk
  • Odafigyelünk egymásra, hogy hatékonyan tudjunk együtt dolgozni.

AMIT KÍNÁLUNK NEKED:

  • Pontos elszámolás, kifizetett túlórák, bérutalás minden hó 10-éig
  • Kiválóan felszerelt, modern szerviz
  • Betanítási folyamatok támogatása
  • Dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes szállást biztosítunk, hazautazás támogatással

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

  • Erős fizikum
  • Felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés
  • Autószerelői végzettség, tapasztalat
  • Gumiabroncs-javító és kerék kiegyensúlyozó végzettség
  • Defektmentes gumiszerelés ismerete
  • Defektjavításban szerzett tapasztalat, tudás

FELADATOK, AMIK RÁD VÁRNAK:

  • Helyszíni szerelés szerelő utánfutó használatával Budapest területén: gépjárművek (személyautó, kisteherautó, Pick-Up, sportautó) teljeskörű gumiabroncs szerelése; gumiabroncsok centrírozása
  • Dunaharaszti raktárban: betárolt abroncsok összeírása, érkeztetése; gumiabroncs állapotfelmérés, dokumentálás; gumiabroncsok javítása; gumiabroncsok mosása, centrírozása; gumiabroncsok raktáron belüli mozgatása; technológiai utasítások pontos betartása