Marketing asszisztens

Nyíregyháza

Nyitott gondolkodású és alkalmazkodóképes marketinges kollégánkat keressük, akinek örömet jelent a munkája! Ha olyan munkahelyről álmodsz, ahol új, akár jövőbe mutató alkotások résztvevője lehetsz, vágysz egy szuper szakmai csapat (3x Marketing Diamond Award nyertes), baráti közösség tagja lenni, akkor tárt karokkal várunk.

AMIK A FELADATAID LESZNEK:

  • Reklámanyagok és POS anyagok beszerzése, raktározása, leltározása, nyilvántartása logisztikán, postán keresztül történő eljuttatása a megfelelő partnereknek, vevőknek.
  • Promóciók lebonyolításában való részvétel, regisztrációk nyomon követése, visszajelzés
  • Content marketing és social média felületeink kezelése
  • Számlák és szerződések adminisztrációja, ezekkel kapcsolatos kimutatások, egyéb feladatok
  • A marketing osztály adminisztrációs feladatainak végrehajtása
  • Hirdetésszervezésben való részvétel alkalmi és szezonális jelleggel
  • Nyomdával való kapcsolattartás
  • Vevőtalálkozók szervezésével és regisztrációval kapcsolatos tevékenységek

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Angol középfokú aktív nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Erős számítógépes felhasználói tudás (Office365)
  • Erős internetes ismeretek (Gmail, Google, Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn)
  • Jó fogalmazás készség
  • Önálló, gyors, precíz és hatékony munkavégzés
  • Őszinteség, csapatszellem, felelősség vállalás
  • Légy barátságos, nyitott és akarj tanulni!

AMI ELŐNYT JELENT:

  • Fotós és videós ismeretek
  • Grafikai programok (Adobe Illustrator és InDesign) ismerete
  • Marketinges szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK NEKED:

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megbízható, stabil, hosszútávú munkahelyet
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Lendületes, fiatalos csapatot

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszésed a pozíció megjelölésével küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi címre: [email protected]