Nagykereskedelmi üzletkötő

Hódmezővásárhely

A MARSO KFT, az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata NAGYKERESKEDELMI ÜZLETKÖTŐ munkakörbe keres munkatársat.

FELADATOK:
•         Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, új viszonteladók felkutatása, üzleti kapcsolatok kialakítása
•         Partnerek túraterv szerinti látogatása
•         Értékesítési feladatok ellátása
•         Viszonteladók kondícióinak kezelése
•         Kimutatások készítése

ELVÁRÁSOK:
•         Határozott, kommunikatív, precíz személyiség
•         Önálló munkavégzésre való képesség
•         Számítógépes felhasználói ismeretek
•         Középfokú végzettség
•         „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT: Felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:
•         Inspiráló közösség
•         Fix versenyképes juttatási csomag
•         Teljesítmény arányos jutalék
•         Céges autó
•         Mobil telefon
•         Folyamatos, egyénre szabott képzések

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció megjelölésével küldje el fényképes  önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát az alábbi címre karrier@marso.hu,  vagy 4400 Nyíregyháza-Rozsrét Pf. 251.

Dolgózóink mondták