Telephelyvezető

Budapest III. kerület Budaörs Dunaharaszti

Szeretnél szakmailag folyamatosan fejlődni?

JÓ ÚTON JÁRSZ!

A MARSO Kft., az ország legnagyobb gumiabroncs- és autószerviz hálózata

budapesti telephelyére

TELEPHELYVEZETŐ

pozícióba keresi új munkavállalóját.

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Magyar tulajdonú cégként, stabil vállalati háttérrel rendelkezünk
  • Alapvető dolog számunkra az emberségesség, jövőorientáltság
  • Remek csapatban, családias légkörben dolgozhatsz
  • Szakmailag fejlődhetsz, ebben mi támogatni fogunk
  • Odafigyelünk egymásra, hogy hatékonyan tudjunk együtt dolgozni

AMIT KÍNÁLUNK NEKED:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil, megbízható munkahely
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Dolgozói kedvezmények

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

  • Legalább középfokú kereskedelmi, gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Kiskereskedelmi és vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott kommunikatív, precíz személyiség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

FELADATOK, AMIK RÁD VÁRNAK:

  • Az üzlet színvonalas, eredményes működtetése
  • A szerviz csapat irányítása és munkaszervezése
  • A kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatainak végzése
  • Telephelyi szervizszolgáltatások ás áruk értékesítése